Masáže

Masáže, olejové i Tuina 

Jiří Hötzel

Úterý 11:00 - 19:00 individuální 

Objednávejte na emailu namaste@soul-therapy.cz
Cena terapií je dle délky 1.500 (60 minut) / 2.100 (90 minut).

Jiří Hötzel je praktik tradiční čínské medicíny, jejíž nedílnou součástí jsou masážní techniky - klasických, olejových i Tuina masáží. 

Tuina masáže pracuji s energií a stimulováním toku Qi v akupunkturních dráhách v těle. 

Aromaterapie a vonné oleje využívá k olejové masáži pro uvolnění tělesných i emočních blokád. 


Masáže

Jarka Jankovská

Každou středu od 10:00 do 12:00.  
Masáž dle vašeho výběru:
60 minut 1.300 Kč 
90 minut 1.500 Kč

Objednávejte na emailu
namaste@soul-therapy.cz.

V oboru pracuje víc jak 20 let, stále se učí novým věcem. Klienti ji vedou v patrnosti jako masérku Jarku. 

Přes veškerou škálu masáží, které ovládá, se specializuje převážně na masáže šité na míru. Během praxe si zdokonalila techniky velmi žádaných masáží a vytvořila svou vlastní s názvem THAJREČI. Jde o sloučeninu výborných technik thajské, reflexní a čínské masáže. 

Dále pracuje s energiemi - to celé vás dokáže neskonale uvolnit na těle a převážně na duši.  O tom ví své zaměstnanci TV Nova, kde částečně působí již přes 10 let. V současné době pracuje i jako lektorka a předává svůj um během masérských kurzů.

Pod jejíma rukama můžete okusit tyto masáže:

Thajreči, reflexní masáž chodidel, reflexní lymfo-drenáž, reflexní masáž hlavy a obličeje, mikro masáž očního okolí, jako detoxikační masáže slané a medové. Aroma-masáže celého těla, Masáže šité na míru. V zimním období masáže lávovými kameny.  Ovládá techniky baňkování a jednoduché moxování.

Reflexní terapie chodidel

Jedná se o stimulaci reflexních bodů na plosce s činností a vlivem na vnitřní orgány lidského těla. Stimulací se docílí aktivace daných orgánů a následně jejich lepší činnosti což vede k zlepšení zdravotního stavu klienta. Nejen po tělesné, ale i duševní stránce. 

Párové zrcadlení

Jde o kurz kde se páry mohou navzájem naučit jak si odpomoci od bolestí a stavů při menstruaci před a během ní. Dále jak uvolnit partnera při napětí z přepracovanosti, bolesti hlavy a tak dále. Vše s lehkostí a vzájemné blízkosti partnerů. Dostanou návod jak se daným projevům postavit s větší odborností a tím docílit kvalitnějšího zlepšení. Jde o dobře strávený čas - páry sblíží a stráví s námi velmi příjemný den, kde humor a pohoda je zaručena. Nemusí vždy jít o kombinaci žena /muž, kurz mohou absolvovat kamarádky, kamarádi, matka/dcera, muž /muž - jak je libo.
S sebou stačí pohodlné oblečení, podložka na cvičení a lehká svačina.


Reflexní terapie, masáže, práce s energií

Lada Rokosová

Úterý 14:30 - 16:00 
Individuální i skupinové lekce.

Objednávejte na emailu namaste@soul-therapy.cz.
Cena reflexní terapie je 1.500,- / osoba. 

 

Lada je zakladatelkou České akademie jógy, působí také jako externí přednášející na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. 

Věnuje se józe, jógové terapii či gravidjóze, ale také reflexní terapii a masážím. Pracuje s energií, skrze relaxační, koncentrační i meditační techniky vám pomůže uvolnit fyzické i psychické napětí vyvolané stresem a obnovit, vitalitu a zdraví. 


Masérské, rekondiční a regenerační služby

Eduard Uhlík

Pondělí 9:00 - 12:00

Cena 1.500 ,- / osoba.
Objednávejte na
namaste@soul-therapy.cz

Eduard Uhlík je zkušeným terapeutem pohybového aparátu. Věnuje se masážím, rekondici a regeneraci. 

Pohybový aparát je častou příčinou různých bolestí - zad, kloubů i hlavy. Eduard vám pomůže s nalezením správného pohybu a technik, které předchází bolestivým dopadům podvědomě nesprávného pohybu. 

Eduard Uhlík je členem realizačního týmu České fotbalové reprezentace do 19 let a častým přednášejícím na Lympho kongresech.

Řešíme:

  • Mobilizaci periferních kloubů a páteře
  • Poúrazová rehabilitace
  • Celkové bolesti pohybového aparátů
  • Spinální cvičení
  • Lymfodrenáž 
  • Cvičení podle rehabilitační metody McKenzie
  • Kineziotaping
  • Lymfotaping