Masáže a rekondice

Reflexní terapie, masáže, práce s energií

Lada Rokosová

Úterý 12.30-14.00,  14.00-15.30 
(popř. 9.15-10.45,  10.45-12.15)
Individuální lekce.

Objednávejte na emailu terapie@soul-therapy.cz.
Cena reflexní terapie je 1.800,- / 90 minut. 

 

Jógou se zabývá 29 let. Zakladatelka a organizátorka České akademie jógy, vzdělávající trenéry /lektory jógy české i mezinárodní trenérské licence. Působí také jako externí přednášející na Filozofické fakultě a Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v kurzech zaměřených na jógu, jógovou filosofii a jógovou terapii. Dlouholetá lektorka kurzů jógy pro veřejnost i individuálních lekcí. Zaměřuje se na terapeutické působení jógy a její možnosti v oblasti fyzické, duševní i duchovní.

Reflexní terapie – reflexologie

Příjemná a funkční masáž chodidel – obdoba akupunktury, jen místo jehliček se používá tlak prstů na reflexní plošky a zóny. Je používána především pro uvolnění napětí a působení na pohybový aparát a vnitřní orgány. Vhodné doplnění jógy či jógové terapie.

Podpůrné masáže šíje a zad,

jsou zaměřené především jako doplněk či příprava pro vlastní cvičení a rozhýbání a uvolnění problémových, bolavých či ztuhlých částí těla. Lze vhodně použít k doplnění jógové terapie.


Masérské, rekondiční a regenerační služby

Eduard Uhlík

Pondělí 9:00 - 12:00

Cena 1.500 ,- / osoba.
Objednávejte na
terapie@soul-therapy.cz

Eduard Uhlík je zkušeným terapeutem pohybového aparátu. Věnuje se masážím, rekondici a regeneraci. 

Pohybový aparát je častou příčinou různých bolestí - zad, kloubů i hlavy. Eduard vám pomůže s nalezením správného pohybu a technik, které předchází bolestivým dopadům podvědomě nesprávného pohybu. 

Eduard Uhlík je členem realizačního týmu České fotbalové reprezentace do 19 let a častým přednášejícím na Lympho kongresech.

Řešíme:

  • Mobilizaci periferních kloubů a páteře
  • Poúrazová rehabilitace
  • Celkové bolesti pohybového aparátů
  • Spinální cvičení
  • Lymfodrenáž 
  • Cvičení podle rehabilitační metody McKenzie
  • Kineziotaping
  • Lymfotaping