Nutriční terapie

Cítit se dobře, každý den?
Strava je motorem těla i hlavy, je nezbytně důležitá pro naše zdraví, ale také vyrovnanost a dlouhodobou spokojenost. 
Nepodceňujte roli výživy ve vašem životě a obraťte se na nás pro nutriční terapii. 
 

Nutriční terapeut

Lada Nosková

Pro cenu a dostupné termíny nás kontaktujte na emailu
terapie@soul-therapy.cz.

2.000,- Kč /sezení 90 minut

3 měsíční  program  15.000,- Kč

Mgr. Lada Nosková je zakladatelka MyDiet a Diet Plan®.

Jsem nutriční terapeut či nutriční kouč " Hubnutím se zabývám 19 let. Přesně vím, kde většina lidí dělá chyby. Můj systém hubnutí vždy funguje, prověřila jsem ho na mnoha klientech. Nemusíte se trápit nesmyslnými dietami na to, abyste byli štíhlí a cítili se dobře. Není těžké se mým plánem řídit, jen musíte pochopit základní principy."

Studovala jsem obor Nutriční terapeut na Karlově univerzitě. Mám za sebou spoustu školení, seminářů a hlavně 19 let praxe. Starám se o lidi, kteří potřebují zlepšit své stravovací návyky, potřebují zhubnout, nebo cítí, že by jim kvalitnější strava zlepšila život, práci, či sportovní výkon. Setkávám se i s lidmi, kteří chápou, že zdravým stravováním mohou preventovat i základní civilizační nemoci. Nejsem zastáncem žádných diet, chci, aby moji klienti jedli všechno, vyváženě a hlavně dostatečně. Nepropaguji žádný moderní výživový trend, vím, že zkratky neexistují a jedině dlouhodobým správným stravováním dosáhneme trvalých výsledků.

Vstupní konzultace:

Schůzka trvá 90 min a slouží k tomu, abych pochopila kde dělá klient chyby a pomohla mu je odstranit. Je fajn, když se na schůzku člověk připraví a sepíše si 5 dní jak jedl. Pomůže nám to k rozboru konkrétních situací, chyb ve skladbě stravy a jejich důsledků. Na základě rozboru navrhnu klientovi řešení jednotlivých problémů a nastavím stravovací směr.

3.měsíční program

Pro lidi, kteří se nechtějí jen pobavit o chybách v jídelníčku. Mají zájem se dále vzdělávat, nechat se vést i kontrolovat a dlouhodobě tak zapracovat na svých nových stravovacích návycích. Sestavím vám jídelníček na míru a stanu se vašim koučem, vysvětlím vám všechno, co bude potřeba k tomu, abyste své stravě rozuměli a uměli si jídelníček řídit dlouhodobě sami. Budu vás motivovat, ale i kontrolovat. Společně dosáhneme takových výsledků, které si naplánujeme. Dostanete ode mne mnoho tipů co nakupovat, vařit, ale i rady jak zvládnout jídlo v restauraci nebo na zahraničních cestách. Dostanete moji kuchařku.

5 garantovaných schůzek po 90 min , Jídelníček na míru, kuchařku pro zdravé vaření.