Přehled terapií a služeb

Jóga

Tomash & Sarah

Sarah: úterý 7:15 - 8:15 
Sarah: středa 18:30 - 20:00
Tomash: čtvrtek 9:30 - 10:30

Objednávejte na emailu namaste@soul-therapy.cz.
Cena lekce jógy je 300,- / osoba.

Tomash a Sára, ztělesnění energie a představitelé rčení, že jóga není cvičení, ale celý životní styl. Nechte se přesvědčit, že většina překážek existuje pouze v našich myslích a že nemožné je stále možné.

Sára se věnuje józe už od útlého věku, její učení je protkané právě uvědoměním, že překonávat omezení je nutné jak na podložce, tak mimo ní.

Tomash si jógu osvojil na Bali a v Indii, kde žil a studoval její tradice. Je inspirací mnoha lidem v práci s energií a nastavením mysli, priorit a hledání životní radosti.

On and off the mat
Úterý 7:15 - 8:25, středa 18:30 - 19:45

Na této hodině spojíme dynamické prvky vinyasy s restorativními a uklidňujícími elementy yin yogy. Budeme se věnovat aktivnímu i pasivnímu protahování hamstringů, otevírání kyčlí a hrudníku. Zapracujeme na uvolnění napětí z ramen a krční páteře. Hodina vás vyzve k tomu překonat sama sebe, naučí něco nového a načerpá energií a silou.

Jin Jang yoga
Čtvrtek 9:30 - 11:30

Styly Jin a Jang jsou každý od sebe velice odlišní, ale zároveň se přitahuji a spolu velice dobře intonují. Dlouhé pasivní protažení a držení jinovou praxí, pomáháme připravit svoje vlastní tělo, mysl a ducha pro část Jang, ve které praktikujeme pozdravy slunce a posilující pozice, které přináší tělu teplo, pro lepší transformace. Hodinu ukončujeme klidným segmentem Jin jógy kde opět uklidníme celý nervový systém, tělo, mysl, ducha a srdce.


Nutriční terapeut

Lada Nosková

Pro cenu a dostupné termíny nás kontaktujte na emailu
namaste@soul-therapy.cz.

Mgr. Lada Nosková je zakladatelka MyDiet a Diet Plan®.

"Hubnutím se zabývám 18 let. Přesně vím, kde většina lidí dělá chyby. Můj systém hubnutí vždy funguje, prověřila jsem ho na mnoha klientech. Nemusíte se trápit nesmyslnými dietami na to, abyste byli štíhlí a cítili se dobře. Není těžké se mým plánem řídit, jen musíte pochopit základní principy."


Jóga, Face yoga

Lucie Žáková Podlucká

Středa 12:00 - 13:00
Pátek 12:00 - 13:00

Objednávejte na emailu namaste@soul-therapy.cz.
Cena lekce jógy je 300,- / osoba,
cena face yogy je 650,- / osoba.

Jóga si mě našla před více než patnácti lety a stala se neodmyslytelnou součástí mých dnů. Jógu chápu nejen jako tělesnou aktivitu ale především životní nastavení. Díky svým skvělým učitelům a pravidelné domácí praxi jsem se dostala až k tomu, že jógu učím. Před lety jsem absolvovala Kurz učitele jógy u České akademie jógy, kde jsem studovala tradiční jógu. Mé vzdělávání tím nekončí a bude pokračovat po celou mojí jógovou cestu. Učím hatha jogu, yin a vinyása jógu, ale také pilates na reformerech, jsem certifikovaný lektor pro SUP jógu (jóga na paddleboardech) a mám kruz sportovního výživového poradenství.

Touha po vědění a předávání informací a zkušenností dál je mojí velkou
motivací. Věřím, že jóga dělá svět lepším :-)

Mezi moje další oblíbené sportovní aktivity patří běh, pilates, klasické i na
reformerech, poledance, box. Jsem cestovatelka, miluji jihovýchodní Asii, kreslím a vyrábím šperky.

Dynamic Flow
Středa 12:00 - 13:00

Jóga v plynulém tempu dechu, různé varianty pozic spojené do sestavy s cílem prohřát tělo, pomocí tepla spálit toxíny v mysli a zlepšit sílu a pružnost. Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé jogíny.

Gentle hatha
Pátek 12:00 - 13:00

Jóga v tom pravém slova smyslu, kdy v souladu s dechem vplujetme do jógových pozic a zůstaneme v nich tak dlouho jak si naše tělo bude žádat.

Face Yoga

S Luckou pořádáme také pravidelné kurzy Face Yogy.

Chcete stárnout s grácií? Můžete, ve světě naplněném krémy proti vráskám a séry plnými toxiny a chemikáliemi. Ale co když je snazší a přirozenější způsob, jak si udržet mladistvý vzhled bez škodlivých ingrediencí? Existuje! Je to Facial yoga! Čtete to správně - jóga obličeje, trendová praxe, která prokáže, že si přirozeně můžete zachovat vaši krásu. Možná vám přijde divné, že i naše tvář potřebuje cvičení, natož jógu, ale existuje stále více důkazů, že ano. Zde je 7 překvapivých důvodů, proč může být obličejová jóga vynikajícím nástrojem proti stárnutí.

1. Je to levnější než kosmetická chirurgie a krémy
2. A je to také lepší pro vás - 100% přírodní
3. Může zpomalit proces stárnutí
4. Uvolňuje napětí
5. Tónuje svaly obličeje a krku při zachování uvolněného vzhledu
6. Může pomoci eliminovat dvojité brady
7. Může posílit sebevědomí a důvěru


Tradiční čínská medicína 

Jiří Hötzel

Úterý 9:00 - 10:00 QI Gong
Úterý 11:00 - 19:00 individuální 

Objednávejte na emailu namaste@soul-therapy.cz
Cena cvičení je 300,- / osoba, cena terapií je dle délky 1.500 (60 minut) / 2.100 (90 minut).

Jedná se o kompletní zdravotní systém, která je starý více než 2000 let a zahrnuje akupunkturu, aromaterapie bylinnými přípravky, masáže i tradiční čínská cvičení.

S naším lektorem Jiřím Hötzelem můžete objevovat čínskou medicínu v Soul Therapy každé úterý

Jiří Hötzel

„Zaujal mě celostní (holistický) pohled na člověka. Společně s vámi se pokusím hledat cesty k odstranění příčin fyzických i psychických problémů. Tak aby účinek byl prokazatelně dlouhodobý. Po studii elektrotechniky a studiu hudby mě má láska a úzký kontakt s přírodou dovedl na cestu k bylinkám a léčivkám.

K tomuto poslání mě vedly jednak osobní zkušenosti s alopatickou léčbou jednak dlouholeté studium čínské medicíny, které se věnuji mnoho let. Věnuji se také kraniosakrální biodynamice, meditacím s vědomým dechem, technice Access Bars.“

Specializuje se na:

 • Akupunkturu
 • Masážní techniky
 • Cvičení QI Gong
 • Australské květové esence
 • Aromaterapii
 • BEMER fyzikálně cévní terapii
 • Anti-aging s čínskou medicínou

Jóga

Markéta Sulejmani

Pondělí 7:15 - 8:25
Pondělí 9:30 - 10:45

Objednávejte na emailu namaste@soul-therapy.cz.
Cena lekce je 300,- / osoba. 

Markéta má blízko k pohybu i díky tomu, že vystudovala FTVS Karlovy Univerzity. Status lektorky jógy má pak z české akademie jógy. Miluje spojení tradiční jógy s dechem a principu zdravého pohybu. Důležité je pro ní při józe vnímat přítomný okamžik, své tělo a jeho potřeby i signály.

Zaměřuje se na Hatha Jógu, Vinyasa, Burn Jóga (vhodná na formování postavy) nebo Vinyasa Core (soustředí se na střed těla).

Ranní Vinyasa
Pondělí 7:15 - 8:25

Ranní jógová praxe je nejlepší způsob, jak začít den. Někdy je to ráno přemlouvání, ale výhra nad budíkem a nad sebou samým stojí po lekci jógy za to. Protáhneme společně celé tělo, vyklidníme a  připravíme mysl na celý den, nabijeme tělo energií až do večera. Lekce začínají pomalu s protažením, zaměříme se na středu těla, věnujeme se jednotlivým ásanam nebo sestavám, které jsou zaměřené na jinou část těla, každou lekci zakončíme relaxací v pozici mrtvoly. Lekce je přizpůsobena všem (ne)jogínům. Přijďte si po ránu pro svůj šálek energie.

Vinyasa
Pondělí 9:30 - 10:45

Vinyasa spojuje různé jógové sekvence pozic, které posilují a protahují, zpevňují a uvolňují, revitalizují a uklidňují. Je to dynamická forma hatha jógy, která je postavena na vědomém propojení dechu a pohybu. Zaměřujeme se na vnitřní i vnější sílu, pracuje s pozorností, posiluje se vitalita a podporuje se přirozená inteligence těla v pohybu s dechem. Současně ponechává prostor i pro spontánní, intuitivní pohyb. Každá lekce je zaměřena na různé partie těla a je věnována různým asánam (pozicím), které na sebe navazují.


Masáže

Jarka Jankovská

Každou středu od 10:00 do 12:00.  
Masáž dle vašeho výběru:
60 minut 1.300 Kč 
90 minut 1.500 Kč

Objednávejte na emailu
namaste@soul-therapy.cz.

V oboru pracuje víc jak 20 let, stále se učí novým věcem. Klienti ji vedou v patrnosti jako masérku Jarku. 

Přes veškerou škálu masáží, které ovládá, se specializuje převážně na masáže šité na míru. Během praxe si zdokonalila techniky velmi žádaných masáží a vytvořila svou vlastní s názvem THAJREČI. Jde o sloučeninu výborných technik thajské, reflexní a čínské masáže. 

Dále pracuje s energiemi - to celé vás dokáže neskonale uvolnit na těle a převážně na duši.  O tom ví své zaměstnanci TV Nova, kde částečně působí již přes 10 let. V současné době pracuje i jako lektorka a předává svůj um během masérských kurzů.

Pod jejíma rukama můžete okusit tyto masáže:

Thajreči, reflexní masáž chodidel, reflexní lymfo-drenáž, reflexní masáž hlavy a obličeje, mikro masáž očního okolí, jako detoxikační masáže slané a medové. Aroma-masáže celého těla, Masáže šité na míru. V zimním období masáže lávovými kameny.  Ovládá techniky baňkování a jednoduché moxování.

Reflexní terapie chodidel

Jedná se o stimulaci reflexních bodů na plosce s činností a vlivem na vnitřní orgány lidského těla. Stimulací se docílí aktivace daných orgánů a následně jejich lepší činnosti což vede k zlepšení zdravotního stavu klienta. Nejen po tělesné, ale i duševní stránce. 

Párové zrcadlení

Jde o kurz kde se páry mohou navzájem naučit jak si odpomoci od bolestí a stavů při menstruaci před a během ní. Dále jak uvolnit partnera při napětí z přepracovanosti, bolesti hlavy a tak dále. Vše s lehkostí a vzájemné blízkosti partnerů. Dostanou návod jak se daným projevům postavit s větší odborností a tím docílit kvalitnějšího zlepšení. Jde o dobře strávený čas - páry sblíží a stráví s námi velmi příjemný den, kde humor a pohoda je zaručena. Nemusí vždy jít o kombinaci žena /muž, kurz mohou absolvovat kamarádky, kamarádi, matka/dcera, muž /muž - jak je libo.
S sebou stačí pohodlné oblečení, podložka na cvičení a lehká svačina.


Jóga, jógová terapie i filosofie

Lada Rokosová

Úterý 14:30 - 16:00 
Individuální i skupinové lekce.

Objednávejte na emailu namaste@soul-therapy.cz.
Cena lekce je 350,- / osoba.
Cena reflexní terapie je 1.500,- / osoba. 

 

Zakladatelka a organizátorka České akademie jógy, vzdělávající trenéry /lektory jógy české i mezinárodní trenérské licence. Působí také jako externí přednášející na Filozofické fakultě a Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v kurzech zaměřených na jógu, jógovou filosofii a jógovou terapii.

Klidná jóga, jógová terapie, jógová filosofie, cesta k meditaci, …

Klidná, pomalá, tradiční jóga či jógová terapie klade důraz na klidné, vědomé praktikování dosažitelných stupňů Pataňdžaliho osmidílné cesty jógy. Kromě práce s tělem se zabývá i pozorností k dechu, mysli, mentálním úrovním, emocionálním stavům a vůbec cestou sebepoznávání, od koncentrace k meditaci.

Za pomocí nenáročných technik uvolníte fyzické i psychické napětí, vyvolané stresem a obnovovat zdraví, vitalitu a spokojenost ve svém životě.

Relaxační, koncentrační či meditační techniky přinášejí klid, a kromě zdravotních účinků pomáhají v hledání a poznávání sebe sama na naší duchovní cestě.

Jógová filosofie pomáhá pochopit, z čeho se jógová lekce (a jógový život) skládá, co má obsahovat a proč. Objasňuje původní záměry prastaré filosofie a jejich dnešní možnost uchopení.

Gravidjóga, jóga pro otěhotnění, či jóga v klimakteriu

Jóga působící na pohybový aparát a endokrinní systém (hormonální), tak aby výsledkem bylo přirozené, zdravé těhotenství, popřípadě bezproblémový přechod.

Reflexní terapie, masáže, práce s energií

Lze vhodně použít k doplnění jógové terapie, popřípadě si je užít samostatně.


Enneagram, terapie Cesta, osobní rozvoj

Bohdana Nádas

Středa 10:00 - 17:00 individuální

Objednávejte na emailu namaste@soul-therapy.cz
Cena terapie je 4.000 Kč (180 minut)

Akreditovaná terapeutka terapie Cesta od Brandon Bays , odbornice na typologii osobnosti – Enneagram a koučka. V České republice patří mezi terapeuty Cesty s nejdelší praxí s více než tisíci sezení s klienty. Organizuje semináře pro širokou veřejnost, kde se s metodou Cesta mohou účastníci seznámit, naučit se její základy a začlenit ji do svého života. V dnešní době její pracovní vztah s Brandon Bays přerostl v osobní přátelství.

Podrobněji učí typologii enneagram v rámci 2,5 denních seminářů.

V Soul Therapy pod jejím zkušeným vedením můžete absolvovat terapii Cesta, či zjistit více o své osobnosti s Enneagramem.Poznejte typologii své o osobnosti na workshopu Enneagramu s Bohdanou Nádas. 
Již 19. února od 18:00 do 21:00, cena 600,- / osoba.
Objednávky na namaste@soul-therapy.cz.


Jóga

Monika Žítková

Čtvrtek 17:15 - 18:15 
Čtvrtek 18:30 - 19:30

Objednávejte na emailu namaste@soul-therapy.cz.
Cena lekce je 300,- / osoba.

Jóga pro mě byla nejdříve tělocvik. Rozhýbat, zamotat tělo a žasnout nad tím, co vše dokáže. Postupně jsem ale zjistila, že o „schránku“ v józe nejde. Mnohem zajímavější je, pozorovat, co se děje uvnitř. Nechat tančit dech, uklidnit a ovládnout mysl. Objevit zpátky svoji Duši. Chovat se jógově nejen v sále, ale i v životě. To je moje Cesta.

Pilates z jógy v mnoha směrech vychází. Působí jako lék pro bolavé tělo i duši.

Vinyasa
Čtvrtek 18:30 - 19:30

Dynamická lekce na vlně dechu. Na hodině jsou vítáni všichni, kteří se rádi zahřejí, zapotí, posílí, protáhnou a zasmějí.


Kouzla líčení

Hana Řezáčová (Hanoa Moa)

Pro cenu a dostupné termíny se na nás obraťte na email
namaste@soul-therapy.cz.

Líčení skvěle podtrhuje individuální krásu každé ženy (i muže). Občas ale může být „náročné“ se orientovat v trendech, ve značkách kosmetiky, a hlavně v rychlé a efektivní úpravě. 

S beauty odbornicí Hankou se můžete v Soul Therapy přihlásit na kurzy jsou jednotlivce, kamarádky i firemní workshopy.

Kurzy pořádáme pro jednotlivce či kamarádky

Naučíte se orientovat v dekorativní kosmetice a už nebudete bloudit mezi stojany kosmetických firem! Teoreticky, ale hlavně praticky se naučíte jak se rychle a efektivně upravit.

 • diagnostiku pleti
 • základy péče o pleť
 • Jak správně volit barvy líčení
 • Poslední trendy v kosmetice
 • Jak vypadat upraveně s minimem času a
 • trénink denního líčení a večerního líčení
 • možnost vyzkoušení profesionálních produktů, pomůcek
 • “debordelizace” kosmetické taštičky
 • spousta triků a tipů šitých na míru právě pro vaši plet’

Možnost i firemního kurzu líčení

individuální počet účastníků

Obsah kurzu:

 • seminář posledních trendů v líčení
 • jak vypadat upraveně s minimem času a úsilí
 • jak správně upraveným zevnějškem zapůsobit
 • ukázky typů business líčení na modelce

Průběh kurzu pro firmy umožňuje přizpůsobit program dle požadavků. V případě zájmu je možné zajistit také líčení vašich zaměstnankyň u příležitosti focení, či večerních akcí.

Profesionální líčení na firemní i vánoční večírek na předávání cen i na jiné akce vizážistkou a hairstylistkou celebrit Hankou Řezáčovou.
Make up a hairstyling na firmou určeném místě. 


Pilates

Zdenka Valečková

Pondělí 17:30 - 18:30
Pondělí 19:00 - 20:00 

Objednávejte na emailu namaste@soul-therapy.cz.
Cena lekce 400,- / osoba,

"Pilates se věnuji  patnáct let, nadchlo  mě od prvního okamžiku. Po nějaké době až tak, že jsem absolvovala kurz akreditovný MŠMT  ve spolupráci s americkou Balance Body University u Gábiny Němečkové.  Dále jsem absolvovala jednotlivé kurzy s pomůckami jako je roller, magic circle, ball, bosu, MOTR, Yamuna, Thera Band.

Pilates je životní styl a moje srdcová záležitost."


Jóga

Lucie Mutinská

Pondělí 12:00 - 13:00

Objednávejte na emailu namaste@soul-therapy.cz.
Cena lekce 300,- / osoba,

Terapeutická jóga pro Šťastnou páteř
Pondělí 12:00 - 13:00

Anatomicky správně vedený pohyb. S ohledem na precizní přístup a detail v každé pozici, se zaměřením na pružnost a flexibilitu těla. Prevence před bolestmi zad. Navádění do pozic bez bolesti s maximálním ohledem na možnosti těla každého praktikujícího. Jóga, při které půjdeme krok po kroku. Pomalu a pozvolna budeme protahovat vaše těla a ztuhlé partie nebo zkrácené svaly. Budeme používat pomůcky, jako jsou pásky, bločky, deky, židle, míče, míčky.
Tato lekce je vedena s ohledem na váš zdravotní stav s velmi osobním přístupem. Do každé pozice budete pomalu dle instrukcí lektora navedeni a také v ní v případě potřeby opraveni. Bude vás provázet názorná demonstrace pozice a velmi detailní slovní popis od lektora při samostatném praktikování cviků a ásán.  Klademe důraz na pochopení a propojení správného nácviku dýchání, vědomého uvolnění a správně prováděného pohybu.

Tato jóga je velmi terapeutická a zdravotní. Pomáhá od bolestí, ukazuje správné pohybové návyky a zbavuje nás špatných stereotypů. Naučíme se správné držení těla a pohyb nejen při cvičení, ale také je integrovat do běžných denních činností. Záleží nám na tom, aby vaše zlepšení bylo trvalé a udržitelné.
Najdete u nás precizní provedení cviků a správně vedený pohyb, jógu bez bolesti. Korekce vašeho pohybu v každé lekci. Radost z pohybu a sladění pohybu i dechu.

V lekcích najdete jak průpravná cvičení, tak spojení různých metod, tak aby pro vás lekce byla co nejvíce přínosná a přizpůsobená vám na míru. Najdete zde prvky inspirované z různých stylů jógy např. z Iyengar jógy, kineziologie, fyzioterapie, prvky ze Spiraldynamik®, vývojové kineziologie, Dornovo metody PLUS, fasciálních řetěžců, tak samotné jógové ásány.

Na lekci používáme čisté esenciální oleje - aromaterapii, relaxační hudbu, afirmační karty.

Praktikování jógy bude mít velmi pozitivní účinky na vaše tělo a duši.

Masérské, rekondiční a regenerační služby

Eduard Uhlík

Pondělí 9:00 - 12:00

Cena 1.500 ,- / osoba.
Objednávejte na
namaste@soul-therapy.cz.

Bolesti zad, kloubů či hlavy často nejvíce souvisí s našim pohybovým aparátem. Důležité je proto své tělo umět správně poslouchat a vhodná fyzioterapie může být řešením.

Přijďte do Soul Therapy ulevit svému tělu a správně ho rozhýbat. 
Eduard Uhlík je členem realizačního týmu České fotbalové reprezentace do 19 let a častým přednášejícím na Lympho kongresech.

Řešíme:

 • Mobilizaci periferních kloubů a páteře
 • Poúrazová rehabilitace
 • Celkové bolesti pohybového aparátů
 • Spinální cvičení
 • Lymfodrenáž 
 • Cvičení podle rehabilitační metody McKenzie
 • Kineziotaping
 • Lymfotaping


Astrologie a výklad
z tarotových karet

Lena

Pro cenu a dostupné termíny nás kontaktujte na emailu
namaste@soul-therapy.cz.

Máte nezodpovězené otázky? Zkuste najít odpovědi za pomoci tarotových karet s paní Lenou, která se mnoho let věnuje výkladu karet a astrologii.

Prostřednictvím tarotových karet Velké Arkany si můžete znovu projít minulost, získat vhled do přítomnosti a rozkrýt budoucnost.  Výklad karet může pomoci najít řešení pro různé životní krize, pomoci při psychických či zdravotních problémech i podnikání, rozkrývá mezilidské vztahy, děti i rodinu. Karty jsou skvělou možností, jak dobře komunikovat se svým podvědomím, protože naše odpovědi se často skrývají přímo v nás.

Za pomoci tisíce let staré nauky - astrologie můžete zase hlouběji poznat svojí mysl i duši a najít řešení, jak lépe nastavit svojí osobnost a své chování.

Lena využívá zejména vliv Černé Luny (Lilith) v životě zrozence a nativní horoskop.

Akce ve spolupráci s lektory

BabYoga

Lenka Gajdoštíková

Cena kurzu & rezervace :

- 3 380 Kč za 13 lekcí (možnost uplatnění 3 náhrad v případě řádné omluvy)

- Rezervace nutná skrze 
rezervační systém BabYogy!

BabYoga nebo-li baby jóga je cvičení pro maminky a jejich miminka od 7 týdnů do cca 3 měsíců, která už jsou připravena vyrazit do společnosti!

Lekce jsou zaměřené především na podporu rozvoje miminka, ale na své si přijdou i jejich maminky, které ošetřující lékař uznal za zdravé a připravené na cvičení.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

Prozkoumáme vhodnou manipulaci s miminkem v tomto období. 
Představíme si vhodné masáže a ásany na zklidnění i rozvíjení miminka. 
Zacvičíme si vhodné cviky po porodu pro maminky. 
Zazpíváme si mantry i písničky a naučíme se vtipné básničky. 
Ozkoušíme osvědčené relaxační techniky.

Lekce trvá 45 min během nichž si zacvičí miminka i maminky dle aktuální nálady.

Každý čtvrtek od 13:00 
JSEM ČERSTVĚ NA SVĚTĚ (narození 08 - 10/2019) 
Kurz začne ve čtvrtek 28. 11.  Maminky, které mají zájem, si můžou nezávazně vyzkoušet ukázkovou lekci týden před tím, tj. 21. listopadu 2019 v 13:00 a po té se přidat do nového kurzu.