Tradiční čínská medicína pro maminky a děti

Přijďte rozšířit obzory v péči o sebe a své ratolesti - jak podpořit přirozenou cestou zdraví vás obou, jak pracovat s bylinkami a stravou, podporovat zdravý fyzický vývoj dítěte i jak přistoupit k běžným dětským nemocem. 

Tradiční čínská medicína je zdravotní systém, který pro svou moudrost přetrvává již více než 2.000 let. Pro svůj důraz na přírodní látky, znalost zákonitostí lidského těla a holistický přesah (tělo i mysl vnímá jako jeden celek) je zajímavým doplňkem exaktního světa lékařství. 

Neděle, 26. ledna od 15:30 do 17:30
Cena: 500,- / maminka (+ ratolest)
Registrace: namaste@soul-therapy.cz

Jiří Hötzel

„Zaujal mě celostní (holistický) pohled na člověka. Společně s vámi se pokusím hledat cesty k odstranění příčin fyzických i psychických problémů. Tak aby účinek byl prokazatelně dlouhodobý. Po studii elektrotechniky a studiu hudby mě má láska a úzký kontakt s přírodou dovedl na cestu k bylinkám a léčivkám.

K tomuto poslání mě vedly jednak osobní zkušenosti s alopatickou léčbou jednak dlouholeté studium čínské medicíny, které se věnuji mnoho let. Věnuji se také kraniosakrální biodynamice, meditacím s vědomým dechem, technice Access Bars.“