Workshop Enneagramu

Poznejte typologii své o osobnosti na workshopu Enneagramu s Bohdanou Nádas. 

Enneeagram je jedna z nejvíce rozpracovaných typologií osobnosti, která vystihuje devět odlišných vzorců prožívání, myšlení a jednání. Poskytuje základ pro pochopení, proč se chováme, tak jak se chováme a poskytuje dobrý nástroj k dalšímu rozvoji osobnosti, který vám může pomoci v osobním růstu, výchově dětí, partnerství či v práci s lidmi.  Enneagramu zároveň může pomoci rozklíčovat motivace našeho chování proč se nám dějí určité situace. 

Na workshopu se seznámíte se základními principy typologie a její aplikace na na jednotlivce.  Kompletní osobní typologii Enneagram a její přímou aplikaci na svojí osobu můžete zjistit na osobních konzultacích s Bohdanou Nádas.

Praktické informace:

19. února od 18:00 do 21:00
Soul Therapy, Senovážné nám. 28, Praha 1 (6. patro)
Cena 600 Kč / osoba
Registrace na namaste@soul-therapy.cz

Bohdana Nádas

Akreditovaná terapeutka terapie Cesta od Brandon Bays , odbornice na typologii osobnosti – Enneagram a koučka. V České republice patří mezi terapeuty Cesty s nejdelší praxí s více než tisíci sezení s klienty. Organizuje semináře pro širokou veřejnost, kde se s metodou Cesta mohou účastníci seznámit, naučit se její základy a začlenit ji do svého života. V dnešní době její pracovní vztah s Brandon Bays přerostl v osobní přátelství.

Podrobněji učí typologii enneagram v rámci 2,5 denních seminářů.

V Soul Therapy pod jejím zkušeným vedením můžete absolvovat terapii Cesta, či zjistit více o své osobnosti s Enneagramem.