Yoga workshop

S Lenkou Mináríkovou (@zgung)

Soul Therapy a báječná @zgung, neboli Lenka Mináríková, vám přináší víkendový workshop jógy.

V sobotu se budeme věnovat stojkám:

Jóga je tu, aby nás provázela zdravějším a lepším způsobem života, znamená transformaci, neustálou změnu, cestu k něčemu. Stojka nás učí, jak si budovat trpělivost, dokonalé soustředění a jak překonat strach. Na tomto workshopu si rozebereme, jak zaměřit naši jógovou praxi tak, abychom se postupně a s ohledem na své zdraví ke stojce dostali a také jak v ní najít to správné zarovnání.

Součástí workshopu bude nauli, technika která energizuje celé tělo, ale působí především na orgány v břišní dutině. Podporuje správnou činnost žaludku a střev.

V neděli nám půjde o zdravou mobilitu:

Rozdíl mezi mobilitou a flexibilitou je ten, že při mobilitě se aktivně zapojují svaly a využíváme vědomou schopnost a svalovou sílu ohnout kloub, zatímco o flexibilitě rozhoduje pouze pasivní rozsah pohybu, který je z velké části daný genetickou predispozicí a životním stylem.

Na tomto workshopu se budeme věnovat tomu, jak si zvýšit nejen pasivní, ale i aktivní rozsah pohybu. Součástí bude také heart center meditation, zaměřená na nejhlubší pocity, které v srdci držíme - touto meditací se učíme akceptovat to, co cítíme a poznáváme, kde jsme zranitelní. Objevením a akceptováním zranitelnosti, se člověk dokáže naučit být opravdu svobodný a silný.

Praktické informace:
16. a 17. 11. 2019 vždy od 15:00 do 17:30
Cena za jeden den je 890 korun, za oba dny 1.590 korun.
Registrace na e-mailu namaste@soul-therapy.cz
Soul Therapy, Senovážné nám. 28, Praha 1 – 6. patro